NOVINKY ve školním roce 2020/2021

Všichni již netrpělivě vyhlížejí zahájení nového školního roku 2020/2021, který pro mnoho z nás sebou ponese mnoho změn ve srovnání s lety minulými. Neustrnuli jsme a snažíme se připravovat spoustu aktivit pro žáky, studenty, pedagogy i firmy.

Dobu uzavření škol jsme si stanovili jako příležitost a rozhodli jsme se nový školí rok zahájit s novým vzhledem našeho webu.

Těšíte se? Již zbývá jen pár dní do spuštění!

Nový web?

Ano, již brzy! Ale nemusíte se bát, že nic nenajdete, pohráli jsme si se vzhledem a některé části jsme udělali trochu přehlednějšími. Chceme jít s dobou, tak věříme, že náš nový vzhled se vám bude líbit tak jako nám.

Připravili jsme novou aplikaci pro uvažování nad svou kariérou, která zahrnuje veškeré dosavadní dotazníky a ještě něco navíc.

Sami se můžete stát průvodcem vlastní kariérou a jít vstříc svým snům. Žáci, kteří si budou na portfoliu či dotaznících pracovat, si vytvoří své uživatelské účty a ke svým výsledkům se budou moci vracet.

Již brzy! Těšíme se na spolupráci!

Na co se můžete těšit?

Pro ty z vás, kteří se chcete intenzivněji zamýšlet nad svou kariérou, svými představami nejen o profesním životě a svými možnostmi, jsme připravili zcela novou interaktivní aplikaci KARIÉRNÍ PORTFOLIO.

Kariérní portfolio se stane vašim interaktivním průvodcem volbou povolání. Kromě stávajících dotazníků zájmů jsme pro vás připravili několik nových. Ukážeme vám, co všechno je třeba zvážit při volbě povolání, jakou roli hrají v našem životě hodnoty a pomůžeme vám žít dobrý život.